DT Summit ukáže, jak automatizovat obchod a kde začít s digitalizací zákaznické péče
Středa, 19 Duben 2023 14:21

Digital Transformation SummitTempo digitální transformace v posledních letech ně­ko­li­ka­ná­sob­ně zrychlilo a digitalizace i automatizace prostupují do nových segmentů. Také proto přibývají otázky, jak transformaci uchopit, na co si dát pozor nebo které technologie využít. Už za týden se proto inovátoři na poli digitalizace a automatizace podělí o své zkušenosti na 4. ročníku Digital Transformation Summitu. Těšit se můžete na praktické ukázky, pouč­ení z nezdarů i netradičně zaměřenou panelovku.

Srdcem Digital Transformation Summitu (DTS) budou ukázky konkrétních řešení z praxe na poli digitální transformace a automatizace. Ve středu 26. dubna odpoledne se v hotelu Corinthia Prague a zároveň i online o své zkušenosti a praktické ukázky podělí 8 lídrů firem, které patří k inovátorům na poli digitalizace a automatizace.

„Teorii člověk slyší všude kolem, ale sdílet praktické zkušenosti se příliš nenosí. My tohle na DTS měníme, protože chceme posouvat celý trh a zároveň se navzájem inspirovat, stejně jako se učit z chyb,“ popisuje Jiří Mach, CEO české technologické společnosti Enehano Solutions, která je hlavním organizátorem DTS.

Praxe, ponaučení i inspirace

DTS odstartuje vzácná návštěva až z Irska – Robbie Kearns, Salesforce Vice President za oblast digitálního marketingu a e-commerce pro Evropu, Blízký Východ a Afriku, který se zaměří na globální pohled a popíše hlavní mezinárodní trendy. Pak už přijdou na řadu příběhy firem:

  • Lukáš PudilČeské spořitelny představí, jak lze přistupovat k digitální transformaci největší české banky.
  • Jiří SvobodaHeureka Group popíše, jak konsolidovat CRM systémy při akvizicích.
  • Lukáš CingrKPMG se podělí o tipy, jak digitalizaci uřídit a jak překonat ty nejčastější překážky.
  • Jiří Červinka ze společnosti Vekra popíše přínosy digitální transformace obchodu a montážích procesů ve výrobní firmě.
  • Michal KuncČSOB Pojišťovny bude sdílet zkušenosti s využíváním Salesforce při řízení týmu 800 obchodníků.
  • James BrownBobcat ukáže, jak díky digitalizaci zvyšovat a efektivně řídit dealerskou síť.
  • Kostadin ChausevRaiffeisen Bank ukáže netradiční využití Salesforce pro digitalizaci správy pohledávek.
  • Lukáš Koller ze společnosti SWAN ukáže, do jaké míry lze digitalizovat a automatizovat procesy u telekomunikačního operátora.

Návštěvníci hotelu Corinthia Prague se mohou těšit i na tradičně živý networking, a odnést si tak cenné zkušenosti i kontakty od kolegů z jiných firem i oborů. Celá akce vyvrcholí panelovou diskuzí, ve které budou špičky svého řemesla polemizovat o tom, jestli je digitální transformace výhradně o byznysu, nebo má potenciál změnit svět k lepšímu.

Základní informace o akci:
Termín: středa 26. 4. 2023, 13:00
Místo: Hotel Corinthia Prague
Cena: 20 €
Registrace: https://www.enehano.cz/digital-transformation-summit-2023


Mohlo by vás zajímat: