Tematické seriály

Nové!

GDPR

General Data Protection Regulation zásadně mění zpracování osobních údajů a zavádí nové povinnosti...

články >>

Nové!

Jak uřídit IT projekt a nezbláznit se

Užitečné tipy a nástroje pro řešení problémů řízení inovací a vývoje produktů...

články >>

Nové!

Industry 4.0

Průmysl 4.0

Jaký vliv bude mít čtvrtá průmyslová revoluce na výrobu a výrobní firmy?

články >>

Trendy v CRM

Systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) prochází v posledních letech výraznou změnou. Zatímco dříve...

články >>

Příručka úspěšného IT manažera

Dnes je řada IT manažerů opomíjena. Úspěšní bývají brouci Pytlíci a Ferdové...

články >>

Pokročilá analýza provozu datových sítí

V tomto čtyřdílném seriálu vás seznámíme s různými metodami a přístupy...

1. až 4. díl >>

Cesta k efektivnímu identity managementu

Správa identit a přístupů (IAM) je klíčová oblast pro zaručení bezpečnosti a efektivity...

1. až 7. díl >>

Časopis IT Systems / Speciál

Aktuální číslo časopisu IT Systems Aktuální číslo časopisu příloha #1
Pipedrive rozšiřuje své CRM řešení o nástroj, který automatizuje práci s obchodními dokumenty

PipedriveSpolečnost Pipedrive, která nabízí stejnojmennou CRM platformu, uvedla nový nástroj Smart Docs usnadňující obchodníkům administraci a spolupráci v týmech. Smart Docs pomáhá automatizovat celý prodejní proces a udržovat veškerou dokumentaci na jednom místě, s ohledem na maximální bezpečnost.

Nástroj Smart Docs umožňuje obchodníkům vytvářet předvyplněné šablony a offline prodejní dokumenty, které automaticky importují informace z CRM systému. To jim pomáhá šetřit čas, snížit manuální práci a vyvarovat se zbytečných chyb. Systém navíc sleduje provedené změny v dokumentech, takže jakmile zákazník odešle návrh, nabídku nebo smlouvu, obdrží obchodník automaticky notifikaci. Může si tak lépe udělat přehled o tom, co se kde děje, a včas reagovat.

„Digitální dokumentace, její vyplňování a sdílení mezi zákazníky i ostatními členy týmu je pro obchodníky denním chlebem. Přesto je dosud běžnou praxí rozesílání klasických textových dokumentů, jejichž tvorba i vyplňování jsou zdlouhavé a zbytečně pracné. Přičemž každý krok navíc, každá zbytečně vyplněná kolonka, znamená i nižší šanci na úspěšný prodej. V Pipedrive jsme se rozhodli jít trendu naproti a vytvořit nástroj Smart Docs, který přináší nejen vlastní šablony, ale také možnost automatizace a vyšší bezpečnost. Naším cílem je poskytnout obchodníkům v rámci jedné CRM platformy širokou paletu efektivních nástrojů, které využijí při své každodenní práci z mobilního telefonu i desktopu,“ říká Tomáš Řehoř, manažer vývoje Pipedrive.

Tomáš Řehoř
Tomáš Řehoř

Smart Docs lze doplnit rovněž o nástroj eSignatures, který díky snadnému podepisování smluv online pomáhá zvýšit úspěšnost obchodníků až o 29 %.

Nový nástroj je dostupný ve dvou verzích, Smart Docs Basics a Smart Docs Pro, přičemž vyšší verze zahrnuje i zmíněný cloudový nástroj eSignatures, který zásadně urychluje podpis online smluv bez nutnosti instalace extra softwaru. Dále umožňuje v rámci vyššího tarifu interní sdílení dokumentů a společný přístup kolegů do jednoho centrálního úložiště, s možností nastavení přístupů pro jednotlivce i týmy.

Pipedrive

Documents

Documents created

Document opened


Mohlo by vás zajímat: